Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuami Akıllı Saat Satışlarında Dördüncü Oldu!

Huami Akıllı Saat Satışlarında Dördüncü Oldu!

Akıllı giyilebilir cihaz üreticisi, bu haberi Çinli bir mikroblog sitesi olan resmi Weibo hesabında da paylaştı. Rapora göre, şirketin Amazfit akıllı saat serisi, 2021'in ilk çeyreğinde dünya çapında 1,65 milyon adetten fazla sattı. Bu, yıllık yüzde 68,8'lik bir büyüme kaydetti ve şirket, pazarda ilk dört arasında ilk kez yer aldı.

-

Huami, akıllı saat satışları söz konusu olduğunda küresel pazada ilk dört arasında yer aldığını paylaştı. Haber, bu yılın ilk çeyreğine ilişkin küresel akıllı saat satışlarıyla ilgili bir raporla ortaya çıktı.

Akıllı giyilebilir cihaz üreticisi, bu haberi Çinli bir mikroblog sitesi olan resmi Weibo hesabında da paylaştı. Rapora göre, şirketin Amazfit akıllı saat serisi, 2021’in ilk çeyreğinde dünya çapında 1,65 milyon adetten fazla sattı. Bu, yıllık yüzde 68,8’lik bir büyüme kaydetti ve şirket, pazarda ilk dört arasında ilk kez yer aldı.

Rapor, şirketin akıllı saatinin Brezilya, Rusya ve İspanya da dahil olmak üzere birçok pazarda ilk sırada yer aldığını gösterdi. Öte yandan, İtalya gibi pazarlarda ikinci, Polonya’da üçüncü ve Almanya, Hindistan, Endonezya ve Tayland’da dördüncü oldu. Benzer şekilde, Meksika, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa ve Birleşik Krallık gibi bölgelerde de altıncı sırada yer aldı.

Bu, Amazit ve Zepp markalı akıllı saatlerinin dünya genelindeki birçok pazardaki büyümesini işaret ediyor. Haber aynı zamanda Huami’nin araştırma ve geliştirme, satış ve pazarlama çabalarına yaptığı yatırımı artırmaya devam etmesiyle geldi. Şu anda şirket, akıllı ürünlerini dünya genelinde 70’den fazla ülke ve bölgede satıyor ve etkisini Çin dışında daha da genişletmeye çalışıyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here