Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei Ascend D3 görüntüleri tekrardan sızdırıldı

Huawei Ascend D3 görüntüleri tekrardan sızdırıldı

-

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları...

Huawei Ascend D3’ün yeni görüntüleri sızdırıldı

Geçtiğimiz mayıs ayı içerisinde ilk defa Huawei Ascend D3’ün sızıntıları ile karşı karşıya kalmıştık. Huawei Ascend D3’ün en çok ilgi çeken yanı elbette hiç kuşkusuz HTC’nin One Max modeline benzeyen tasarımıydı. Bu sefer cihaza ait biraz daha net fotoğraflar ileri sürüldü fakat buna rağmen elbette yine arada büyük bir fark yok.

Birincisi bu cihaz bir kere HTC One Max değil, nitekim arkada Huawei’nin şirket logosunu görebiliyoruz. Ayrıca hem hoparlörlerin yerindeki değişiklikler hem cihaz üzerindeki incelik ve kalınlık farkı düşünüldüğünde bunun neredeyse Huawei Ascend D3 olduğundan tam olarak emin olabiliyoruz. Fakat diğer yandan fotoğraflardan tam olarak tüm detaylara ulaşılamadığı için de denebilecek çok fazla bir şey yok.

Bu gelecek olan model de Huawei’nin kendi çipi olan 8 çekirdekli Kirin 920 kullanılabilir. Bunun yanı sıra ekranının 5-inç Full HD olduğu iddiaları da var. Bakalım yakın gelecek içerisinde Huawei Ascend D3’ü Huawei’nin yeni amiral gemisi olarak mobil pazar üzerinde görmek mümkün olacak mı?

huawei2
-- Reklam --

Android telefonunuzda indirilenleri nasıl bulabilirsiniz?

Web'de gezinmek bir yaşam biçimi olduğundan, dosya indirmek çoğumuzun yaptığı düzenli bir günlük etkinliktir. Müzik, fotoğraf veya video olsun,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz