Huawei Ascend Mate 7 sızdırıldı

Huawei Ascend Mate 7’nin görselleri ve özellikleri belli oldu

Huawei yeni cihazına dair her ne kadar sadece teaser vermekle yetinse de internette sızıntılara son sürat yer veren web siteleri sayesinde yalnızca Teaser görüntüleri ile yetinmek zorunda kalmıyoruz. Ünlü akıllı telefon üreticisi şirketin yeni phablet cihazı olacak olan Huawei Ascend Mate 7‘ye dair ilk görseller ve ilk detaylar da bugün bir web sitesinde yayınlandı.

Fotoğraflar cihaz TENAA aşamasındayken çekildi. Huawei Ascend Mate 7’nin orta sınıf bir cihaz olması bekleniyor. En çok dikkat çeken özelliği ise hiç şüphesiz büyük ekran meraklılarının son derece hoşuna gidecek olan 6″ büyüklüğünde ekranı. Cihaz 13 MP kameraya sahip olacak ve 1080P çekimler yapabilecek. Cihazın grafik işlemcisi ise Mali-T625MP4 olacak.

Bu seferki cihazın içerisinde Huawei bir de parmak izi algılayıcı ve sensörünü kullanacak. Cihazın tanıtımının ise Berlin’de gerçekleştirilecek olan konferansta olması bekleniyor. Net beklenen tanıtım tarihi ise şuanda 4 Eylül olarak sızdırılmış durumda. Bakalım yeni phableti ile Huawei nasıl bir başarı elde edebilecek?

Huawei Ascend Mate 7 Huawei Ascend Mate 7

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0