Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei Ascend P7 1 Milyon satışa ulaştı

Huawei Ascend P7 1 Milyon satışa ulaştı

-

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan...

Huawei Ascend P7 1 Milyon barajını aştı

6.5mm ile incelik açısından pazarın en iddialı cihazlarından birisi olan Huawei Ascend P7 satışa kısa bir süre önce sunulmuştu. Şimdi ise Huawei Ascend P7 satış istatistikleri hakkında bilgiler gelmeye başlıyor. İlk yapılan istatistik verilene göre ise satışa çıkmasının ardından tam 1 milyon satış barajına ulaştı.

Huawei Ascend P7 henüz global olarak her yerde satışa girememiş olmasına rağmen 1 milyon gibi yüksek bir baraja ulaşmış olması akıllı telefon pazarında markanın ileriki modellerinde yerinin ne olacağının da habercisi denebilir. Firmanın yapmış olduğu açıklamaya göre ise 12 aylık periyodun tamamlandığında 10 milyonun üzerinde cihaz satış baremi ulaşmayı hedefliyorlar.

Bu da aylık bir milyon gibi bir satış rakamına denk geliyor. Samsung ve Apple gibi markların satış değerini yakalayacağını iddia eden firmanın satışlarının ne kadar başarılı olacağı ve akıllı telefon piyasasında yerinin ne olacağını yakın gelecekte cihazlarının satış oranı belirleyecek.

-- Reklam --

Yeni Bruce Lee Filmi Geliyor!

Günümüzün en ünlü oyuncularından biri olan ve zamanının en popüler aktörleri arasında yerini alan Bruce Lee ile ilgili yeni...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz