Huawei Ascend P7 Yeni Arayüz Güncellemesini Aldı

Huawei Ascend P7 çıktı. Çin üretimi telefonlar, artık satış pazarında daha da fazla yer almaya başladılar. Hem Çin malı algısını kıran, hem de dünyaca ünlü markaları tahtından edecek kadar sağlam fiyat performans ürünleri çıkartmaya başlayan bu firmalardan birisi de hem modem, hem de akıllı telefon piyasasında ün yapmış olan Huawei oldu.

Huawei Ascend P7’de firmanın amiral gemisi olarak tabir edebileceğimiz modellerinden birisi. Hem yüksek performans, hem de şık tasarımı sayesinde ülkemizde de sıkça kullanılan modellerden birisi olmayı başaran Huawei Ascend P 7, yakın zamanda bir değişiklikle daha kullanıcılarını memnun etti. EMUI 3.0 arayüz güncellemesini alan telefon, bu konuda yaşanan ufak tefek şikayetlerin de önüne geçmiş oldu. Aynı zamanda kullanıcılarını sürüm güncellemeleri ve diğer update’ler konusunda da yarı yolda bırakmayacağını bir kez daha gösterdi.

Huawei Ascend P7 ve diğer Huawei modelleri hakkında yaşanacak yeni gelişmeleri de yine sitemiz Cepkolik’ten takip edebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0