Huawei Ascend P8’den Yeni Gelişmeler

Çağımızın en yaygın kullanımında olan ve hemen her geçen gün yeni modeller çıkararak hayatımıza pozitif etki yaratan akıllı telefon piyasası her geçen gün daha da hararetlenerek, yeni özelliklere sahip mobil aygıtların piyasada tutunma yarışı yapmasıyla beraber sürekli güncel bir durumda bulunuyor. Her konuda hayatımızı kolaylaştıran ve insan hayatını elverişli bir noktaya getirerek minimum miktarda çabayla olabildiğince fazla işlem yapmamızı sağlayan akıllı telefonların her gün yeni bir modeliyle karşılaşabiliyoruz.

Yeni Ascend Modeli Karşınıza Çıkacak

Çin markası Huawei, geçtiğimiz aylarda Ascend P7 ile görücüye çıkarak kullanıcıların ilgisiyle karşılaşmıştı. Bu derece yeni olan modelin son sürümünün piyasaya sürülecek olması yönündeki bilgilendirmeler; bu denli az zaman geçmesine rağmen artış gösterdi. Huawei, bu açıklamayı doğrulayıcı nitelikte tabirler kullanarak, akıllı telefon meraklılarını yeni bir bekleyişe sürükledi.
P8’in yeni sızan özellikleri arasında 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip olması, 5,2 inçlik ekranı, 8 çekirdekli Kirin 930 işlemci, 3 GB RAM, 32 GB dahili harici, parmak izi sensörü ve metalik kasa özellikleri bulunuyor. Bu özelliklerle P7 kullanıcılarının rağbetini sağlayacak ve her akıllı telefon sahibinin aşina olacağı bu modelle daha rahat bir kullanıma kavuşabileceksiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0