Huawei Honor 6 Plus resmi olarak duyuruldu!

Çift kameraya sahip yeni model!

Yıl içerisinde Huawei tarafından geliştirilen başarılı akıllı telefon modelleri piyasaya giriş yaptı diyebiliriz. Huawei Honor 6 Plus adı verilen telefon, bir süredir çift kamerası ile gündeme damgasını vurmasına rağmen bir türlü resmi olarak doğrulanmamıştı. Huawei, Pekin’de gerçekleşen etkinlik sonucunda çift kameralı yeni akıllı telefonunun duyurusunu yaptı, özelliklerini açıkladı.

Huawei Honor 6 Plus (3)

Arka kısmında çift, ön kısmında ise bir adet kamera bulunduran telefonun arka kısmındaki iki kameradan bir tanesi çekim yaparken, diğer kamera ortam bilgilerini alarak çekim için en iyi ayarlamaları yapıyor. Çift kamera sistemi, HTC One M8‘de de yer almaktaydı. Huawei Honor 6 Plus olarak adlandırılan cihazda da benzeri bir sistem yer alıyor.

Huawei Honor 6 Plus (2)

Kamerasının yanı sıra 1920 x 1080 piksel çözünürlüğe sahip 401 ppi piksel yoğunluğunda 5.5 inç ekrana sahip olan akıllı telefon, içerisinde 3 GB RAM, 32 GB dahili hafıza bulunduruyor. Telefonun ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğe sahip. Oldukça kısa odaklama süresine sahip cihazın kamerası, 0.1 saniyede odaklama yapabiliyor. Cihazda 1.3 Ghz 4 çekirdekli ve 1.8 Ghz 4 çekirdekli olmak üzere toplamda 8 çekirdekli işlemci yer almakta. Huawei Honor 6 Plus’ın kalınlığı ise sadece 7.5 mm olarak belirtliyor.

Şuanda sadece Çin’de satışa sunulacağı bilinen akıllı telefon modelinin belirlenen satış fiyatı 400 dolar. Huawei Honor 6 Plus hazırlanmış bir tanıtım videosu da bulunmakta. Lafı fazla uzatmadan sizleri o video ile baş başa bırakalım. Gelişmeler için takipte kalınız. İyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=gfuCWlrX0K4

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0