Ana SayfaTeknoloji HaberleriHuawei MatePad Pro 13.2 25 Eylül'de satışa çıkıyor

Huawei MatePad Pro 13.2 25 Eylül’de satışa çıkıyor

Huawei, tablet serisine yepyeni bir eklenti olan Huawei MatePad Pro 13.2'yi tanıttı. Bu tablet, etkileyici özellikleri nedeniyle şimdiden ses getiriyor. MatePad Pro 13.2'nin öne çıkan özelliği devasa 13,2 inç ekranıdır. Xiaomi'nin 14 inçlik ürünü kadar büyük olmasa da tablet arenasında kesinlikle küçük bir oyuncu değil. Bu cömert ekran alanı sürükleyici bir izleme deneyimi vaat ediyor.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Huawei, bugüne kadar ürettikleri tarihinin en büyük ekranlı yeni bir tableti piyasaya sürmeye hazırlanıyor. MatePad Pro 13.2, 25 Eylül’de Çin’de tanıtılacak ve ismine ve teaser’ına bakılırsa 13.2 inçlik devasa bir ekrana sahip olacak. Bir kıyaslama yapmak gerekirse Apple’ın en büyüt tableyi 12.9″ boyutunda. Bu da MatePad Pro 13.2‘nin iPad Pro’dan yaklaşık %2,3 oranında daha büyük anlamına geliyor.

Yeni tablet ayrıca süper ince çerçevelere sahip olacak ve bu da cihazın elde tutulmak yerine bir klavye ile kullanılması gerektiğini gösteriyor. MatePad Pro için manyetik bir klavye ve bir M Pencil mevcut olacak, ancak bunların tabletle birlikte perakende kutusunda olup olmayacağını öğrenmek için önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerekiyor.

Etkinlik aynı zamanda küresel izleyicilere daha önce tanıtılmış olan Huawei Watch Ultimate Gold Edition‘ın da tanıtımını içerecek. Daha önce incelediğimiz giyilebilir cihazın aynısı, ancak bu versiyonda çerçeve, kurma düğmesi ve altın PVD titanyum kayışta gerçek 18 ayar altın var. Ekim ayından itibaren Avrupa’da 2,999 € gibi akıl almaz bir fiyatla satılacak. Bu fiyata ne kadar satılır o da ayrı bir konu tabi.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena