Ana SayfaTeknoloji HaberleriiCloud.com Yeni Tasarımını Duyurdu!

iCloud.com Yeni Tasarımını Duyurdu!

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple iCloud.com sitesinde köklü değişikliklere gitti

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple iCloud.com sitesinde köklü değişikliklere gitti. Bir Apple kullanıcısının bir defada olsa girip kullandığı bu sitede şirket site düzeninde yıllardır aynı olan düzeni değiştirdi.

iCloud denilince iPhone, iPad ve Mac‘lerin vazgeçilmez bir platformudur. Bunun sebebi ise kullanıcıların App Store’u kullanarak uygulama yüklemekten ve verilerini yedeklemeye kadar birçok işi bu platform üzerinden yapmasıdır.

iCloud.com’da Neler Değişti?

Apple sitesinde yıllardır aynı tasarımı kullanmaktaydı. Kullanıcılarının şikayeti ve önerilerini dikkate alan Apple sitesi olan iCloud.com’u sonunda yeniledi. En dikkat çekici olan yenilik ise widget kutucukların temel alındığı bir tasarıma geçildi.

Eskiden iCloud’un internet sitesine giriş yaptığınızda eski tasarımda sadece uygulama simgelerini gözükmekteydi ve tıkladığınızda sadece seçtiğiniz uygulama ile alakalı verilere erişim sağlayabiliyordunuz.

Apple yeni tasarımı ile kullanıcılarına yönelik birden fazla yenilik getirerek günlük hayatlarını kolaylaştıracak küçük ama yaralı özellikler ekledi. Gelen yeni tasarımda notlar ve hatırlatıcılar gibi yenilikler eklendi.

iCloud

Apple yeni sitede oluşturduğu kısımda yeni oluştur ve profil seçenekleri yer alıyor. Bu kısımdan istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Oluştur kısmından işinize yarayacak birçok aktivite mevcut. e-posta, not, takvim etkinliği, anımsatıcı, Pages belgesi, Numbers hesap tablosu veya Keynote sunumu oluşturabilirsiniz.

Şirket ayrıca, depolama alanınızı kontrol etmek ve planınızı değiştirmek için birçok seçenek ekleyerek istediğiniz işlemi gerçekleştirmenize olanak sağlıyor.

En önemli 6 Wear OS sorunu ve çözümü

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz