Ikea, Şarj Sorununa Çözüm Buldu

Ikea, bu seneki Dünya Mobil Kongresi’ne katılarak, tanıttığı yeni ürünle adından söz ettirdi. Şarj sorununa çözüm üretecek olan bu ürün ile akıllı telefon sahiplerinin en çok dert yandığı konuya da çözüm bulacak. Şirket tarafından geliştirilen bir sehpa aracılığı ile telefonlarınızın şarjını doldurmakta zorlanmıyor; ekstra bir materyale ihtiyaç duymuyorsunuz.

Ikea’dan Kablosuz Şarj Seçeneği

Ikea

Ikea, kablosuz şarj etme özelliği olan mobilya üretti


Sahip olduğunuz cep telefonlarınızın şarjının kablosuz bir biçimde gerçekleştirmek amacıyla etkili bir husus olan bu sehpada; şarj işlemini gerçekleştirmek için mobil cihazınızı sehpanın üzerien koymanız yeterli olacak.

Home Smart adıyla piyasaya sürülecek olan bu akıllı ev dekorasyonu ürünündeki kablosuz şarj etme özelliğinden her telefon faydalanamayacak. Yalnızca Samsung, Microsoft, HTC, Nokia ve Motorola telefon modellerinde etkili olacak.

Sehpanın üzerinde bulunan artı işareti şeklindeki yere telefonunuzu konumlandırdığınız andan şarj dolum işlemi gerçekleştirilerek, en büyük sorununuzu çözüm niteliğinde bir materyalle kavuşmasını sağlayacaksınız. Bu nitelikleri içerisinde barındıran sehpanın önümüzdeki Nisan ayında piyasaya çıkarak, yoğun bir biçimde talep edilmesi bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0