Ana SayfaTeknoloji Haberleriiki yeni Macbook AIR satışa çıktı

iki yeni Macbook AIR satışa çıktı

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Apple’dan beklenen haber geldi ve 2 yeni Macbook AIR’i satışa çıkardığını duyurdu

Dünkü yazımızda Apple’ın 2 yeni Macbook AIR modelini piyasaya çıkaracağını ve bu iki modelde çok yüksek donanım değişiklikleri göremeyeceğimizi söylemiştik. Ve haberimiz gerçek çıktı.. Dün gece geç saatlerde Apple 2 yeni Macbook AIR modelini duyurdu.

Peki bu iki yeni Macbook AIR’de neler var?

Ekran boyutları ve tasarımda hiç bir değişikliğin olmadığını görüyoruz. Önceki cihazlarda olduğu gibi yeni Macbook AIR’lerde de 1.4 GHz hızında çift çekirdekli Intel’in Haswell Core i5 işlemcisi ve 4 GB RAM kullanılıyor. Aslında En büyük değişikliğin bu yeni Macbook AIR’larda fiyatının olduğunu söyleyebiliriz.

Keza bu modellerde Apple indirime gitmiş. Yeni cihazlar 100 $ (200 TL) daha ucuza satılacak. Amerika’da fiyat yapısı ise şöyle; 128 GB SSD’ye sahip 11 inç modelin fiyatı: 899$. 13 inçlik 128 SSD kapasiteli modelin fiyatı ise 999$ dan satışa sunuldu.

Bu arada Apple’ın yıl sonuna doğru 12 inçlik bir Macbook AIR modelini piyasaya sürmedi de bekleniyor. En kısa sürede bu 2 yeni cihazı sizler için daha detaylı inceleyeceğiz.

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz