İleriyi Görebilen Obama

Teknoloji dünyasında kısa zaman içinde büyük bir başarı elde eden ve ürettiği cihazları başarılı bir şekilde büyük ilgi görülerek pazarlayan bir şirket olan Apple, alanında uzman yapısı ile karşımıza çıkmakta ve aynı zamanda da teknoloji dünyasına öncülük etmektedir.

Konu ile ilgili bundan yıllar önce başkanlık yarışına hazırlanan Obama ile görüşen ve şirketin CEO’su olan Steve Jobs, yapılan görüşmede Obama tarafından şirketin büyüyeceği konusunda birkaç cümleyi dinlediğini bildirdi.
Bu konuda söz konusu görüşme esnasında yasallığı olması durumunda satın almak istediğini ve aynı zamanda da şirketin hisselerinden satın almak istediğini belirten Obama, o sıralar BlackBerry marka telefonlar kullanmakla beraber aslında şu anda da aynı firmanın cihazlarını kullanmaktadır.

Steve Jobs’a Söylemiş

Bunun yanı sıra diyebiliriz ki Obama alında ileri görüşlü bir başkan ve işini önemsemekle beraber aynı zamanda da olup bitenden haberdar, teknoloji dünyasını takip eden bir nitelikleri bünyesinde bulundurmaktadır. Konu ile ilgili taa o zamanlardan Apple şirketinin büyüyeceğini bildirmiş, ayrıca yasal olması halinde şirkete ortak olmak istediğini bildirmiştir.

Obama

Seteve Jobs

Dolayısıyla ilk iPhone’u karşısında gören Obama, oldukça şaşırmakla beraber aynı zamanda da cihazı büyük bir ilgi ile karşılamıştır. Bununla beraber Obama yasal olması halinde bu cihazı kullanmak istediğini, şirketi yakından takip edeceğini ve, dediklerinin doğru çıkması ile beraber şirketin oldukça büyüyeceğini, o zamanların Apple CEO’su Steve Jobs’a bildirmiştir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0