Instagram kralı belli oldu

Günümüzde en çok kullanılan ve adı neredeyse fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram için bugün yeni bilgiler yayınlandı, her saniye yeni bir fotoğrafın yayınlandığı Instagram genel olarak genç yaşlı, zengin fakir her çeşit kullanıcıya sahip.

Instagram her ne kadar çeşit çeşit kullanıcıya sahip olsa da Instagram’a kayıtlı öyle bir kullanıcı var ki tüm Instagram kullanıcılarını kendine hayran bırakıyor, bu kişi ne bir sanatçı değil ancak Instagram üzerinde sanatçılardan daha çok tanınıyor ve sanatçılara 10 basıyor diyebiliriz.

Instagram kralı Dan Bilzerian.

Ünlü poker oyuncusu ve silah kaçakçıcısı olduğu bilinen ancak silah kaçakçılığı ile ilgili hakkında herhangi bir suçlama bulunmayan Dan Bilzerian tüm lüks hayatını ve yaşamını Instagram kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Sosyal medyanın 2014 yılında en çok konuşulan insanlarından olan Dan Bilzerian son olarak Instagram kralı seçildi, lüks hayatının yanı sıra neredeyse tamamen çıplak kadınlar ile fotoğraf çekilen ve sürekli olarak yatlar, lüks evler, poker masaları gibi fotoğrafları paylaşan Dan Bilzerian son olarak Instagram kralı seçildi.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0