Ana SayfaTeknoloji HaberleriInstagram Web Sayfasını Yeniledi! - Sade Tasarım geldi

Instagram Web Sayfasını Yeniledi! – Sade Tasarım geldi

-

Bayanlar tarafından en çok kullanılan sosyal medya aracı Instagram, web sitesinin arayüzünü son dönemlerde popülerliği artan sade görünüş ile değiştirdi.

Dünyada sadelik bir kez daha ön plana çıktı ve geçtiğimiz dönemlerde pek çok büyük internet sitesi tasarımlarını bu yönde değiştirdi. Google’dan yahoo’ya kadar dünyaca ünlü sitelerin tasarımları artık çok sadece ve düz. Önceki dönemlerde kullanıcılara pek çok içerik sunmak için birbirinden karışık tasarımlara maruz kaldığımızı herkes hatırlar. Bu kalabalık tasarımlar gün geçtikçe kullanıcılar tarafından hoş karşılanmadı ve yavaş yavaş tüm siteler sadece şık tasarımlara geçiş yaptı.
Instagram-sade
Instagram’da bu yöndeki gelişmelere uyarak, web sitesinin tasarımını daha sadece ve kullanışlı hale getirdi. Zaten instagram‘ın web sayfasını son günlerde kullananlar bu değişikliği fark etmiştir.
İlerleyen haftalarda tüm kullanıcılara açılacak olan yeni instagram tasarımı, umarım sizlerin de beğenisini alır. Açıkçası biz cepkolik olarak çok beğendiğimizi söyleyebiliriz.
-- Reklam --
Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here