Ana SayfaTeknoloji HaberleriInstagram'a birden fazla oturum açma özelliği geliyor

Instagram’a birden fazla oturum açma özelliği geliyor

-

Instagram’ın birden fazla hesaba oturum açma işlevi Android’ den sonra İOS için de kullanıma sunulmaya başlanıyor!

Instagram geçtiğimiz Kasım ayında Android uygulaması üzerinde çoklu hesaba oturum açma ve gönderi tamamlandığında geri ve ileri gitme gibi özellikleri kullanıma sunmuş ve olumlu tepkiler almıştı. Tek yapmanız gereken ise Android üzerinden söz konusu özelliklere kavuşmak isterseniz yayınlanmış olan APK indirmeniz gerekiyordu. Fakat iOS üzerinde yeni sunulan bu özellik için böyle bir gereklilik söz konusu olmadı.

Instagram

Instagram üzerinde birden fazla hesaba sahip olmak isteyenler iOS kullanıcılarının talepleri dikkatlerden kaçmadı ve bu hayal sonunda gerçek olmaya doğru hızla ilerliyor. Öyle ki popüler fotoğraf paylaşma platformu olan Instagram, uzun süredir beklenen birden fazla hesap yönetme özelliğini kullanıma sunmaya yönelik ilk adımını attı.

instagram-e

iOS üzerinden kullanıcılara sunulan çoklu oturum açma özelliği şimdilik yalnızca sınırlı sayıdaki iPhone kullanıcıları faydalanacak ve bu şanslı kullanıcılar Instagram’da çok sayıda hesap açıp yönetebilecekler.

Neden sınırlı sayıda derseniz, çoklu hesap desteğinin İOS için halen test aşamasında olduğunu söyleyebiliriz. Ancak yakın bir zamanda bu desteğin bütün iOS kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here