Instagram’a Yeni Özellikler

Son zamanlarda hemen tüm rakiplerini geçerek kullanıcı rekorları kıran uygulama, getirilen ve geliştirilen 2 yeni güncelleme ile beraber, bünyesinde yeni özellikler barındıracak. Konu ile ilgili yetkili makamlarca yapılan açıklamalarda belirtilenlere göre dünyaca ünlü ve yaygın olarak kullanılan uygulama olan Instagram’a, yeni özelikler geleceği yönündedir. Bu konuda yapılan ve geliştirilen güncellemeler, en kısa zamanda kullanıma hazır hale getirilecek ve kullanıcılar, özgür bir şekilde sosyal medya hesabını kişiselleştirebilecekler. Dolayısıyla son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, artık daha özgür hale getiriliyor. Bu konuda yapılan güncellemeler eşliğinde getirilecek olan özellikleri sizler için araştırdık ve, araştırma sonuçları doğrultusunda elde ettiğimiz bulguları sizler için derledik.

İlerleyen Zamanda Güncellemeler Getirilecek

Slumber, Crema, Ludwig, Aden ve Perpetua isimli filtreler de bünyesine katılan uygulama, artık fotoğraf ya da video paylaşma da daha özgür kişiselleştirme seçeneklerini kullanıcılarına sunacak. Eğer siz de var olan filtreleri beğenmiyor ve onlardan sıkıldığınızı düşünüyorsanız, güncelleme tarihinde Instagram hesabınızı güncellemenizi öneririz. Bunun yanı sıra güncellemeler ile beraber getirilecek olan özelliklerden birisi de; uygulamanın bünyesinde barındırmakta olduğu filtreleri, kendinize göre, kullanım sıklığına göre sıralayabilmenizdir. Böylece en çok kullandığınız filtreleri en başa, sık kullanmadıklarınızı ise arka plana itebilirsiniz. Bu da daha rahat kullanımı kullanıcılarına sunacaktır.
Instagram-Logo
Bununla beraber, yorum desteğinin de değiştirileceği uygulama sayesinde anlık yapılan beğenileri görmek için artık sayfa yenilemeye gerek kalmıyor ve bu da kullanıcılara pratik bir kullanım olanaklarını sunuyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0