Instagram’da Reklamlar Linkleniyor!

Giderek daha fazla kişi tarafından kullanılan Instagram’da reklam politikasında değişikliklere gidildi. 2012 yılında Facebook tarafından satın alındığında akla ilk gelen sorulardan birisi Instgram için ödenen paranın nasıl geri kazanılacağıydı. Bu bakımından çalışmaları sürdüren şirket, para kazanmak için bir yöntem geliştirdi. Facebook üzerinde yayınlanan reklamlar ile yüksek gelirler elde eden Facebook, benzer bir yönetimi Instagram üzerinde de gerçekleştirilecek.

instagram

Geçtiğimiz yıl Instagram tarafından geliştirilen video reklamların yanında artık etkileşimli reklamlar kullanılabilecek. Önceki Çarşamba günü yapılan açıklama ile duyurulan bu yenilik sayesinde pek çok üretici, ürünlerini Instagram üzerinden reklam ile çok daha fazla kişiye ulaştırabilecek. Özellikle moda konusunda büyük bir ilginin olduğu Instgram üzerinden yapılacak bu yönde yapılacak reklamlar ile yüksek hit elde etmek mümkün olacak.

Gelişmiş bir reklam yönetiminin yapılacağı Instgram üzerinden kaydırma çubukları üzerinden reklam üzerinden daha fazla detay almak mümkün olacak. Bunun yanında reklamlardaki detaylara tıklayarak direk ürün ve hizmetler ile ilgili sayfalara giriş yapılabilecek.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0