Instagram’dan İstenmeyen Yorumlara Çözüm

Sosyal medya ağları arasında en yaygın olarak kullandığınız Instagram hesabınıza aktardığınız resimler zaman zaman kötü yorumlar yapılarak huzurunuzu kaçıracak bir niteliğe bürünüyor. Her gün sayısız fotoğraf paylaşılan Instagram hesaplarında bu tür olumsuzlukları engellemek amacıyla iOs destekli bir uygulama geliştirilmiş.

Instagram’daki Yorumlar Artık Silinebiliyor

iOS destekli ortaya çıkan uygulamayı İstanbul merkezli Kasaba Bilgi Teknolojileri aracılığı ile hayatımıza giriş yaparak, bu tür sıkıntılarla karşılaşılmasının önüne geçirme anlamında çalışmalar sonuç vermiş. Geliştirilen uygulama bir filtre özelliğini içerisinde barındırarak, harekete geçiyor. Instagram’da yer alan resimlerinizin yorumlarında bulunmasını istemediğiniz kelimeleri, bu filtreye ekleyerek ilk adımı atabiliyorsunuz. Spotless adı verilen bu uygulama neticesinde bu tür kelimeleri içerisinde barındıran yorumları anında kaldırabiliyor.

Spotless uygulamasının tek dezavantajı olan nokta ise, bu uygulamanın sadece sizin tanımadığınız ve takip listenizde olmayan kişilere uygun olarak tasarlandığı için, arkadaşınız olan kişilerin yorumlarında görülen olumsuzlukları kaldırma işlemini gerçekleştirmiyor. Bu yüzden pek fayda sağlayacak bir uygulama olarak görülmese istenilen sonuçlara az da olsa kavuşmanızı sağlayacak şekilde hayata geçiriliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0