Ana SayfaTeknoloji HaberleriInstagram'ın Açığını Buldu! 10.000 Dolar Ödül Kazandı.

Instagram’ın Açığını Buldu! 10.000 Dolar Ödül Kazandı.

-

Daha on yaşındayken instaram’da açık buldu. Instagram’da bulduğu açık sayesinde 10.000 Dolar ödül kazandı.

Her gün sosyal medyada vakit geçirdiğimiz ve bir o kadarda güvenli olması gereken sosyal platformlarda hergün yeni bir güncelleme ve hata giderme çalışmaları yapılmaktadır. Ancak 10 yaşındaki Jani bulduğu açık ile sosyal medyayı salladı diyebiliriz. İnternet kullanımı o kadar aktif ki bebek yaşlar da küçük kardeşlerimize susmaları için tablet ve telefon sıkıştırılmakta. Konu böyle olunca 10 yaşındaki Jani o kadar küçük olmasına rağmen instagram’ın açığını bularak adını yazdırmayı başardı.

best-instagram-washington-dc-hashtag-communities

Bulduğu açık ile Instagram’da herhangi birinin hesabında istediği mesajı silebilen Jani, “Herkesi ortadan kaldırabilirdim. Justin Bieber’ı bile.” diye bir açıklama yapmayada gerek duymuş.

Hatta bulduğu açık nedeni ile Facebook tarafından bulduğu açık için 10.000 dolar ödül almaya hak kazandı. Aynı zamanda Facebook’un böyle açıkların bildirilmesin de büyük küçük bütçelerde para ödülü verdiğine bir kez daha şait olduk. Facebook’un açıklarını bulanlar listesinde en genç açık bulan ünvanını da Jani kazandı diyebiliriz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here