Ana SayfaTeknoloji HaberleriInstaMessage Android Uygulaması

InstaMessage Android Uygulaması

-

Sosyal medyanın son yıllardaki gelişimini görmemek elde değil. Her gün yeni sosyal medya siteleri veya uygulamaları piyasaya sürülüyor ve kullanıcıların hizmetine sunuluyor. InstaMessage Android uygulaması da bu tarz sosyal medya uygulamalarından birisidir.

Fakat, daha çok Instagram ile ilişkili bir uygulama olan InstaMessage, Instagram’ın eksik özelliklerini tamamlayıcı nitelikler taşımaktadır. Bunları, örnekler ile açıklamaya çalışacağım.

Öncelikle, Instagram’ın son sürümlerine gelen Direct özelliği, yeni olmasından dolayı ve Instagram’ın amacının dışında olmasından dolayı yeterince geliştirilmemiştir. Instagram Direct özelliği ile kişiye özel fotoğraf gönderimi yapabiliyor ve altından konuşabiliyorsunuz. Fakat bu olay daha çok fotoğrafa yorum atma üzerine işlediği için sohbet etme isteğini karşılayamıyor.

InstaMessage 1

InstaMessage Android uygulaması ile, Instagram’da yer alan arkadaşlarınıza mesaj gönderebilir ve dilediğinizce konuşabilirsiniz. Asıl amacı, Instagram’da tanışmak istediğiniz veya özel olarak fotoğrafına yorum yapmak istediğiniz kişiler ile iletişim kurmanızı sağlamaktır.

Her kullanıcıya özel profil de bulunan InstaMessage uygulamasını kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken Instagram hesabınız ile uygulamaya giriş yapmak. Gerisini yazılım kendi başına hallediyor. Tabi bundan sonra da insanlar ile mesajlaşmaya başlamalısınız.

InstaMessage Android uygulaması, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. 50 milyona yakın kullanıcı tarafından indirilen uygulamayı hemen cihazınıza indirin ve kullanmaya başlayın.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here