Ana SayfaTeknoloji Haberleriİnternet Reklamları Boyut Değiştiriyor

İnternet Reklamları Boyut Değiştiriyor

-

Age of Empires 4’te İngiliz Nasıl Oynanır?

Gerçek Zamanlı Strateji Oyunları genellikle oyuncuların oyunu nasıl deneyimlediğini değiştiren farklı gruplara sahiptir. Age of Empires...

Google, Adsense reklamlarında yeni ölçüleri duyurdu. İnternet üzerinden gelir elde etmek isteyenler ve internete reklam verenler için bu yeniliklere göz atmanızda fayda var.

Google, internet üzerinden para kazanmak isteyen yayıncılara sunduğu Adsense hizmetine ait resmi duyuruları paylaştığı blogunda, yeni reklam ölçülerini yayınladı.

Değişen internet alışkanlıklarına ve internet kullanıcılarının ilgisine göre uzun süren araştırmalar sonucu belirlenen reklam ölçüleri arasına 2 yeni standart boyut daha eklendi.

Bunlar; 970×250 piksel tepe banner ve 300×1050 piksel kule banner olarak reklam sektörünün hizmetine girmiş durumda.

ölçü

ölçü1

İnternet reklamcılığında Google‘ın önemli bir payı bulunuyor. Pastada internet devinin uzun zamandır süren rehaveti, Facebook ve Twitter başta olmak üzere kullanıcı sayısı hızla artan yeni sosyal ağlar tarafından bozulmuş durumda.

Ülkemizde resmi ofisi bulunan Yandexin de Yandex.Direkt adını verdiği hizmetiyle Google’ın bu alanda edindiği kazanca gözünü diktiğini belirtelim.

Tüm bu rekabet şartların rağmen, standartları halen Googleın belirlediği gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Mercedes-Benz, dünyanın ilk sertifikalı SAE Seviye 3 sistemi olan DRIVE PILOT’un ABD’de satışa sunulduğunu duyurdu

Mercedes, Drive Pilot adlı Seviye 3 sürüş destek sistemini Amerika Birleşik Devletleri'nde tanıttı ve bu sistem ülkedeki ilk Seviye...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz