Ana SayfaIOS HaberleriiOS 7 %90 kullanım oranına ulaştı

iOS 7 %90 kullanım oranına ulaştı

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Apple tarafından geçtiğimiz Eylül ayında yayınlanan iOS 7 güncellemesi bugün bu dakika itibariyle %90 kullanım oranına ulaştı, Apple cihazlar üzerinde sürekli olarak kullanıcıları iOS 7 işletim sistemine geçmesi için uyaran Apple kullanıcıları zorla da olsa iOS 7 işletim sistemine geçirmiş durumda.

Apple kullanıcıları iOS 7’ye geçmeye mahkum bırakıyor!

Bugün açıklanan bilgilere göre iOS 7 işletim sistemi destekli cihazlar üzerinde tamı tamına %90 kullanım oranına sahip, AppStore üzerinde 7 gün içerisinde yapılan analizler sonucu AppStore’a giren kullanıcıların %90’ı iOS 7 işletim sistemini kullanıyor, Apple cihazlar üzerinde yapılan bu analiz sonucu tam net sonucu vermeyebilir, ancak AppStore üzerine bağlanan kullanıcılar sürekli olarak güncelleme yaptıklarından dolayı ve Apple tarafından doğrulandığından bu istatistiklerin doğru olduğu bildiriliyor.

iOS 6 sürümünün %10 diğer sürümlerin ise %2 kullanım oranına sahip olduğu biliniyor, Apple tarafından iOS 8 işletim sistemi yayınlanana kadar iOS 7 işletim sisteminin liderliği devam ettireceği iddia ediliyor.

Sizler hangi iOS sürümünü kullanıyorsunuz? Bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

Apple

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz