iOS 7.1.1 güncellemeden sonra şikayetler arttı

Önceki gün yayınlanan IOS 7.1.1 versiyonundan sonra telefonunu güncelleyenler bazı sorunlarla kaşılaştı.

Apple destek forumları bu kullanıcıların sorunlarına cevap vermekte zorluk çektiğini de söyleyelim. Iphone kullanıcılarından biri yeni versiyonu kurduktan sonra şebeke sinyalinde azalma olduğu hatta bazen hiç çekmediği şikayetinde bulunuyor. Ayrıca eşinde bulunan Iphone 4’ün güncellememiş versiyonunda bu sorunun olmadığını da ekliyor. Bu şikayetlere benzer şikayetler de aynı konunun altında yer alıyor. Genellikle Iphone 4 ve Iphone 4s versiyonlarında görülen bu sorunu telefonunu tekrar eski haline getiren kullanıcılarda da görülmüş.  Bazı kullanıcılar ise kilitlerdeki şifrelerde de sorun yaşadığını iletmiş.

Diğer bir şikayet ise Wi-Fi sorunu ile ilgili. Iphone 5S kullanan tüketici güncellemeden sonra wireless’i görmediği şikayetinde bulunmuş. Modem’in yanında olmasına rağmen, ayrıca tüm modem ayarlarını değiştirmesine rağmen wi-fi networkünü göremediğini belirtmiş.

Iphone 5 modellerinde ise kendi kendine kapanıp açılma sorunu yaşayan bazı kullanıcıların olduğu söyleniyor. Son olarak Siri ve Facetime ile ilgili şikayetlerde çokmuş.

Sizlerde bu güncellemeden sonra herhangi bir sorun yaşarsanız lütfen yorum kısmına yazın. Cepkolik ailesi olarak çözüm için elimizden geleni yapacağımıza emin olun.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0