iOS 7.1.1 için Jailbreak aracı yayınlandı!

En sonunda iOS 7.1.1 Jailbreak Çıktı!

iOS 8 Beta 2’nin çıkması ile birlikte iOS 8’e bir adım daha yaklaştığımızı hissetmiştik, şimdi ise tıpkı bir  önceki yazılımda olduğu gibi tekrardan jailbreak ile karşı karşıyayız. iOS 7.1’e kadar kullandığımız EvasiOn’un Jailbreak’i iOS 7.1.1 güncellemesi ile sona ermişti. İnternet dedikodularına göre ise iOS 7 için yeni bir açık bulunmuştu fakat yayınlanması için uzun bir süre beklenmesi gerekecekti.

Öyle görünüyor ki bu bekleme süresi artık bu gün sona erdi. PanGu isimli Çinli Hacker Grubu tarafından sabahın erken saatlerinde iOS 7.1.1 için geçerli olan Jailbreak aracı yayınlandı. Geçen sefer ki gibi bu araç ile de sadece tek bir tıklama yapmamız yeterli oluyor ardından cihazımızı Jailbreak’leyebiliyoruz.

Şuanda doğrulandığı kadarı ile iPhone 4/4s, 5/5c/5s, iPod touch 5, iPad mini, iPad mini Retina, iPad 2,3,4 ve iPad Air için Jailbreak uygulanabilmesi mümkün. Tam iOS 8 çıkışı öncesi Jailbreak’in çıkması da son derece manidar. Jailbreak işlemini yapmadan önce mutlaka yediğinizi almayı unutmayın.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0