iOS 8.3 Mart’ta Geliyor!

Apple, en çok sevilen işletim sistemlerinden olan ve Apple ürünlerinde kullanılan iOS’un 8.3 beta sürümünü halka açık olarak yayınlanacak. Mart ayında yayınlanacak olan bu beta sürüm ile birlikte herkes yeni versiyonu deneme şansı yakalayacak.

Bu sürümü denemek isteyen herkesin bu imkandan yararlanması mümkünken, bunun için kullanıcıların beta sürüm için kayıt olması gerekiyor. 100.000 kullanıcı ile sınırlandırılmış olan beta sürüm denemelerine katılmak için acele etmeniz gerek. Zira dünya genelinde talep alan firma, kısa süre içerisinde bu limite ulaşacaktır.

Başvuru yapmak, iOS 8.3 sürümüne katkı yapmak ve sürümü herkesten önce görmek istiyorsanız, Apple sitesi üzerinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Beta sürümüne katılan kullanıcıların telefonlarına yüklenecek uygulamalar üzerinden sürekli olarak deneyim ve hata raporlamalarını da yapması bekleniyor. Bu bakımdan 100.000 kişi üzerinden iyi bir dönüş alacak olan Apple, daha iyi bir işletim sistemi için çalışmalarını farklı yöntemlerle sürdürüyor.

ios 8.3

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0