iOS 8 Beta 3 geliştiriciler için yayınlandı, neler yeni?

iOS Beta 3 ile gelen özellikler

Birçok Apple kullanıcısının artık gözü kulağı iOS 8’in Final sürümünde. Bu sefer de Apple geçtiğimiz gün iOS 8’in 3. Betasını geliştirici hesabı sahibi kullanıcılar için sundu. Bu da demek oluyor ki artık bir G.M sürümü çok yakında Apple kullanıcılarının olacak. Peki, iOS 8 Beta 3 de neler yeni olarak kullanıcılara sunulmuş?

Pek bir değişiklik ve ekstradan bilinmeyen özellik neredeyse hiç eklenmemiş diyebileceğimiz asgari düzeydeki değişiklikler. Bir yeni duvar kağıdı eklenmiş ve sistem üzerinde bug’ların büyük bir bölümü bu güncelleme ile ortadan kaldırılmaya çalışılmış. Tabii, ilk deneyimlere göre çok daha fazla hatanın ortadan kalktığını söyleyebilmek mümkün. T-Mobiles hatlar için Wi-Fi araması gibi bazı öne çıkan yeni özellikler de gelmiş fakat tabii şuanda bu Türkiye kullanıcılarını pek ilgilendirmiyor.

Apple’ın geliştiricileri için yeni bir beta sürümü mü sunacağı yoksa artık Beta 3’den sonra final mi yapacağı şimdilik tüm iOS kullanıcıları için merak konusu. Bakalım yeni gelecek olan iOS 8, iOS 7 bunalamına son verebilecek mi?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0