Ana SayfaIOS HaberleriiOS cihazlara özel oyun kumandası!

iOS cihazlara özel oyun kumandası!

-

Kontrolü eline almak isteyenlere özel!

Bildiğiniz gibi mobil platformlar için geliştirilen oyunlar, her geçen gün tüketiciyi, yani bizleri şaşırtmaya devam edecek kaliteye yavaş yavaş sahip olmaya başladı. Bilgisayar ve oyun konsolları için geliştirilen oyunlar ile hemen hemen aynı kaliteye ulaşan mobil oyunları, dokunmatik ekranda oynamak o kadar da zevk verici değil diyebiliriz.

Örneğin, silahlı, savaş içerikli bir oyunu iPhone’unuzda açtığınızda, dokunmatik ekranda hedefi belirleyecek, daha sonra ateş edecek siziniz ki bu sanıldığı kadar kolay değil Yani kısaca bazı oyunlarda dokunmatik ekran, sınırlandırıcı olabiliyor. Mad Catz tarafından iOS cihazlar için geliştirilen oyun kumandası, bu tür sorunların üstesinden gelecekmiş gibi gözüküyor.

C.T.R.L.i (2)

Telefon ile herhangi bir kablo bağı olmadan AAA piller ile çalışmakta olan oyun kumandası, iPhone ve iPad ile Bluetooth 4.0 hızı ile iletişim kurabiliyor. C.T.R.L.i ve Micro C.T.R.L.i olarak adlandırılan 2 farklı oyun kumandasının mavi, kırmızı, turuncu ve beyaz renk seçenekleri de bulunuyor. Tam dolu pil ile 30 saat kullanım ömrüne sahip olduğunu da belirtelim.

Cihaz, iPhone 5, iPad mini 2, iPod Touch, iPAd Air ve iPAd Air 2 ile uyumlu olarak çalışabiliyor. C.T.R.L.i için belirlenen fiyat 49.99 dolarken Micro C.T.R.L.i için belirlenmiş fiyat etiketi 39.99 dolar. Yani ikisinin arasında 10 dolar fark var diyebiliriz. Eğer sizde telefonunuzda veya tabletinizde bilgisayar oyunu havası yaratmak istiyorsanız, geliştirilen bu konsol tam size göre olabilir. Gelişmeler için takipte kalınız.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here