Ana SayfaTeknoloji HaberleriİOS Snapchat Artık Daha Eğlenceli Hale Geldi!

İOS Snapchat Artık Daha Eğlenceli Hale Geldi!

-

Yılbaşı İçin En İyi 10 Teknolojik Hediye Fikri

Yeni yıla yaklaşırken ve fiyatlar bir hayli artarken uygun hediyeyi alabilmek de bir hayli zorlaştı....

Snapchat uygulaması ile İOS kullanıcıları tanışmışken sıradanlaşmaya başlayan bu uygulama yeni eklenti ile yeniden eski popülaritesini kazanmış oldu. İOS kullnaıcıları artık telefon hafızasında bulunan fotoğrafları ile yüz değiştirme yapabilecekler.

snapchat İOSjpg

İOS kullanıcıları için bir süredir fotoğraf paylaşım uygulamalarından biri olarak dikkatleri üzerine çeken Snapchat, yeni eklentisi Face Swap, yani yüz değiştirme özelliği ile adeta kullanımda tavan yapmış durumda. Milyonlarca kişinin denemek için indiridi uygulama ile kullanıcıların ilgisini çeken bu özellik sayesinde günümüzün fotoğraf trendi haline gelen Face Swap için Snapchat bir nevi öncü konumuna gelmiş oldu.

snapdad-header

Snapchat son zamanlarda popülerliği gençler arasında artan bir uygulama haline geldi. Özellikle kullanıcılar için geliştirilen filtre özelliğinden sonra Snapchat daha çok kullanılır hale geldi. Snapchat’in mevcut sürümünde halihazırda yüz değiştirme özelliği yani filtresi vardı. iOS için yayınlanan yeni güncelleme sayesinde yüz değiştirme özelliği artık hareketli dotoğraflara yani Snapchat videolarına da getirilmiş oldu. Ayrıca dileyen kullanıcılar galeriden ekledikleri resimler ile de yüz değiştirme yapabilecekler.

snap-chat

Snapchat kullanıcıları  için bir defaya mahsus test etme yani deneme fırsatı da verildi. Hali hazırda kullanıcılardan gelen video ya da fotoğrafları günlük “ücretsiz” olarak bir defa yeniden gösteren Snapchat artık paylaşılan her görüntüyü bir seferliğe mahsus olarak ücretsiz gösterebiliyordu. O görüntüyü birden fazla kez seyretmek ise ücrete tabi oluyordu. Tekrar oynatma noktasında ücret isteyen Snapchat ailesi bu güncelleme sonrasında ise artık ikinci kere tekrar oynatmayı da ücretsiz hale getirmiş oldu. Yani size snap atan kişilerin fotoğraf ve videolarını bir kere daha tekrar görebilme şansınız bulunuyor.

Snapchat‘in ilk olarak iOS kullanıcılarına sunduğu bu özelliklerin çok yakında Android platformuna da geleceğini duyuralım.

Snapchat’in bu özelliklerini kullanmak için dilerseniz Snapchat’i indirebilir, ya da güncelleyebilirsiniz. Ancak tekrar hatırlatalım, bu özellik şu anda sadece iOS sürümünde bulunuyor.

-- Reklam --

Xiaomi Host Mini Özelliklerini Sızdırıldı!

Günümüzün en büyük teknoloji firmalarının başında gelen Xiaomi, Host Mini modelinin özelliklerini sızdırdı.Xiaomi son yıllarda çıkardığı ürünler ile beraber...

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz