Ana SayfaIOS HaberleriIpad için Microsoft office'e güncelleme var

Ipad için Microsoft office’e güncelleme var

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Microsoft Ipad için Office programlarında güncelleme yayınladı

28 Mart tarihinde hiç beklenmedik bir şekilde Microsoft office uygulamalarını IOS platformlarında Ipad için yayınlamıştı. Hatta hatırlayanlarınız vardır. Tim Cook bu gelişme için twitter hesabından bir teşekkür bile yayınlamıştı.

Word, Exel, PowerPoint ve OneNote’u barındıran Ipad için Micrsoft uygulamaları, 1 haftasında 12 Milyonluk download rekorunu kırmış ve kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanmıştı. Bu rakam ile ilk haftada Apple Store top 30 listesine girmeyi de başarmıştı.

Uygulamalar ile ilgili bir de eleştiri aldılar. Bu eleştiri belgelerin yazdırılamıyor olmasıydı. Bugün ise microsoft bir güncelleme yayınladı, bu güncelleme ile hem tüm belgelere yazıcıdan çıktı alma fonksiyonu eklenmiş oldu, hem de bir takım hatalar giderildi ve uygulamaların daha stabil çalışması sağlandı.

Microsoft kullanıcıların tepkilerini, eleştirilerini dikkate almış ve gerekli güncellemeyi yayınlamış diyerek tebriklerimizi sunuyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz