Ana SayfaTeknoloji Haberleriİpad Mini 4 En İnce Tasarım Olacak

İpad Mini 4 En İnce Tasarım Olacak

-

Netflix’in yaklaşan reklam destekli servisi çevrimdışı görüntülemeye sahip olmayacak

Netflix, gelecek yıl Microsoft'un yanı sıra reklam destekli bir servis getirecek, ancak bu özellik çevrimdışı görüntüleme seçeneği olmadan gelebilir. Geliştirici Steve Moser, Netflix iOS...

Apple firmasının ince tasarımlarla yaptığı İpad’leri pek çoğumuz biliriz. Pazarda daha çok satışların olması için firma daha çok çalışıyor ve özelliklerini iyice geliştiriyor. İpad Mini 4 tasarımıda oldukça şık olmakla beraber şimdiye kadar yapılan İpad’lerin en ince tasarımlısı olacak diyebiliriz.

Apple pek çok üründe satış rekorları kırıyor ve pazarda hep top listede oluyor diyebiliriz. Aslında pek çok kişi bunu markalarının değerine veriyor ancak firma gerçekten çalışıyor diyebiliriz. Samsung kadar çok fazla telefon üretmiyor ya da çok fazla teknolojik cihaz üretmiyor fakat ürettiği cihazların geneli kaliteli olmakla birlikte Apple taktik olarak bunun doğru olduğunu düşünüyor ve pek çok kullanıcıda memnun.

Özellikle telefon piyasalarını incelerseniz Applenin telefonlarının ilk çıkışından itibaren aradan yıllar dahi geçse fiyatının hala aynı kaldığını ve bununda Apple firmasının pek fazla cihaz üretmediğinden kaynaklandığını belirtelim. İpad’ler her ne kadar bir telefon gibi olmasada pek çok İpad severler için iyi bir çalışma diyebiliriz. Apple firması bu ürettiği teknolıjik cihazlara da oldukça önem veriyor çünkü beğeneni çok diyebiliriz.

Şimdiye kadar İpad’ler arasında ne ince tasarımlısı olan İpad Mini 4 ciddi derecede ince diyebiliriz. Özellikle dış kaplamasıda şık olan yeni İpad Mini 4 fosforlu bir yapıya sahip diyebiliriz. Ortamda ki ışığı rahatlıkla yansıtabilen bir dış görünüşü olan İpad Mini 4’ün şıklığını ve yeni tasarımını bizler oldukça beğendik ve sizlerinde beğeneceğini tahmin ediyoruz.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.