iPad Pro’nun Türkiye satış tarihi ve fiyatı açıklandı

Apple’ın geçtiğimiz aylarda düzenlediği ve bizlere yeni akıllı telefonları olan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ı tanıttığı o etkinlikte kimsenin beklemediği bir isim daha vardı o da Apple’ın yapmaz dediği büyük ekranlı tableti iPad Pro. Apple’ın o muhteşem tableti iPad Pro’nun Türkiye satış tarihi ve fiyatı açıklandı. İşte tüm detaylar.

Apple yeni tableti iPad Pro‘yu aralarında ülkemizinde bulunduğu ABD, İngiltere, Çin ve Japonya dahil 40’tan fazla ülkede satışa sunmaya hazırlanıyor.

.::iPad Pro tanıtıldı, işte merak edilen tüm özellikleri::.

Kullanıcılar Apple’ın 12.9 inçlik devasa tableti iPad Pro’sunu 11 Kasım Çarşamba gününden itibaren Apple’ın online mağazası olan Apple.com.tr sitesinden online sipariş edilebilecekler ve bu hafta sonuna doğru da Apple Store’lara ve belli operatörlere geleceğini açıklandı.

.::Apple iPad Pro::.

iPad Pro’nun getirdikleri özelliklerle birlikte ona pek çok özellik ya kolaylık katan Apple Pencil ve Apple’ın yeni Smart Keyboard’u da kullanıcılar eğer isterlerse çarşamba gününden itibaren sipariş edilebilecek.

ipad-pronun-turkiye-satis-tarihi-ve-fiyati-aciklandi

Apple iPad Pro’yu bir iOS aygıtında şimdiye kadarki en yüksek çözünürlük olan 5,6 milyon pikselli göz alıcı 12.9 inç genişliğinde Retina HD çözünürlüğe sahip bir ekranla donattı. Yeni nesil 64 bit A9X işlemcisi ise, çoğu PC’ye rakip olabilecek bir performans sunuyor.

.::iPad Pro, Almadan önce İki Kez Düşünün!::.

iPad Pro için Apple Pencil çizim ve resim yapmayı son derece akışkan ve doğal hale getiriyor ve sanatsal çizimler ve ayrıntılı 3D tasarımlar gibi işlerde inanılmaz hassasiyet sunuyor. Apple Pencil’deki yerleşik Lightning konnektörü hızlı ve kolay eşleştirmeyi ve şarj etmeyi sağlıyor.

Apple’ın ince ve dayanıklı bir tasarıma sahip tam boyutlu bir klavye olan yeni Smart Keyboard’unu da iPad Pro’nuz ile birlikte her yere götürebilirsiniz. Smart Keyboard, iPad Pro’nun yenilikçi Smart Connector bağlantı noktasına takılıyor ve bu sayede, ayrı bir pile, açma/kapatma düğmesine veya herhangi bir Bluetooth eşleştirmesine ihtiyaç kalmıyor.

Ve Merakla Beklenen iPad Pro’nun Türkiye Satış Fiyatı

Öncelikle iPad Pro Apple’ın kendi sitesinde hala “Kasım’da sizlerle” ibaresi ile karşımıza çıkıyor. Ve fiyatı hakkında herhangi bir bilgi yer almıyor. Ancak yapılan aaçıklamaya göre Gümüş, altın ve uzay grisi renk seçeneğine sahip iPad Pro’nun 32 GB Wi-Fi modeli 2.999 TL’den ve 128 GB  Wi-Fi + Cellular modeli 4.099 TL’den başlayan fiyatlara satışa sunulacak.

Apple’ın iPAd Pro ile birlikte kullanılacak yeni Apple Pencil fiyatı ise 379 TL’den ve kömür grisi renk seçeneğiyle gelen Smart Keyboard 649 TL’den satışa sunulacak. Açıklanan bu fiyatların bir hayli tuzlu olduğunu söylemek mümkün. Öte yandan Apple’ın ana vatanı olan Amerika’da da fiyatlar bu denli yüksek.  Kullanıcıların bilgisayar – tablet arasında kalan ama tablet diye adlandırılan bu ürüne karşı bu kadar çok ücreti gözden çıkarıp çıkarmayacağı ise bilinmiyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0