Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 1 Milyar Satış Rakamını Aştı

iPhone 1 Milyar Satış Rakamını Aştı

-

Samsung Galaxy Book 4 Ultra Özellikleri Belli Oldu!

Günümüzün en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung yeni dizüstü bilgisayar serilerinden biri olan Samsung...

Mobil cihaz piyasasında bilindiği gibi en başarılı ürünlerin başı iPhone diyebiliriz. iPhone son olarak bir başarıya daha imza attı. 1 milyondan fazla satış rakamına ulaşan iPhone tebrik edilebilir derecede.

Mobil cihaz dediğimizde ilk akla gelen şirketlerden biri olan Apple iPhone’lar ile sık sık gündeme geldi. Piyasaya çıktığı günden bu yana başarısına başarı katarak zirveden aşağı inmemekte kararlı adımlar atmaya devam ediyor.Son olarak satış rakamını ciddi bir orana taşıyan Apple’ın yüzü güldü.

Tim Cook, yaptığı açıklamada geride kalan 10 yıl içerisinde Apple’ın 1 milyardan fazla iPhone satışı yaptığını belirtti. Bu açıklamayı yaparken yüzünde tebessüm eksik olmadı.

tim cook

Bu durum Apple’ın aslında en iyi satış yapan şirket olduğunu açıklamıyor. Geçenlerde açıklanan şirket raporlarında Apple 2. sırada yer alıyordu. iPhone 7 ile tekrar 1. sıraya gelmesi beklenilen Apple bakalım ciddi oranda bu başarısını tekrar arttıra bilecek mi? 9 Eylül de iPhone 7 çıkacak ve her şey belli olacak.

Christopher Judge The Game Awards 2023’te de Ödül Sunacak

Kratos'a hayat veren Christopher Judge, The Game Awards 2023 de bir ödülün sunumunu gerçekleştirecek. Bu durum bazı oyun severleri...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz