Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 5'in Bozuk Güç Tuşları Değiştiriliyor

iPhone 5’in Bozuk Güç Tuşları Değiştiriliyor

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Apple kullanıcıların sorun yaşadığı güç tuşunu ücretsiz değiştirme kararı aldı. Eğer sizde güç tuşunda sorun yaşıyorsanız hemen Apple Store’a gitmelisiniz.

Apple’ın 2012 yılında satışa sunduğu iPhone 5’in ilk parti üretiminde bazı sıkınyılar yaşamıştı. Ürünler kutudan çizik yada belli özellikleri çalışmaz halde çıkmıştı. İkinci ve daha sonraki parti iPhone 5 üretimlerinde sorunları minimuma indiren Apple, bugün aldığı ilginç kararı kullanıcılarına duyurdu.
iPhone 5’in çok sık rastlanan sorunlarından biri olan güç tuşu için değişim programı başlatıldığını Apple yetkilileri bugün duyurdu. Normal kullanımda bir süreden sonra işlevselliğini yitiren ve sorun yaratan iPhone 5’in güç tuşu artık ücretsiz olarak değiştirilebilecek. Bu değişim programı ülkemizde de geçerli olacak.

2 Mayıs 2014 İstanbul Zorlu Center’da açlan Apple Store’da güç düğmesi değişimi yapılmaktadır.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz