Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 6 'da 4,7 inç kesin gibi

iPhone 6 ‘da 4,7 inç kesin gibi

-

Iphone 6 ile ilgili sızıntılara devam…

Apple’ın ürünleri ve özellikle IOS cihazları ile ilgili daha önce de pek çok bilgi sızdıran Nowhereelse.fr sitesi yeni görüntüleri dün itibari ile paylaştı.

Iphone_6_kalıp-1

Bu görsellerde gördüğünüz üretim kalıpları. Bu kalıplarda yeni iphon’un detaylarını görmek mümkün. Bi karşılaştırma yapmak için kalıbın yanına Iphone 4 koymuşlar. Bu sayede Iphone 4’ten daha uzun ve daha geniş olduğunu görebiliyoruz. Bu kalıplar eğer gerçek ise yeni Iphone’un arka tarafı bu kalıplardan çıkacak diyebiliriz.

Iphone_6_kalıp-1

Kalıbın boyutlarına ele aldığımızda 4,7 inç boyutta olacağını söylemek mümkün. Bu hesaplama Iphone 4’e kıyasla ortaya çıkmış. Hatırlarsanız bu sene konuşulan 2 ekran boyutu var. Bunlardan biri 4.7 inç bir diğeri ise Phaplet olarak adlandırılacak olan 5.7 inç. Kullanıcıların istekleri arasında daha büyük ekran ve daha uzun pil ömrü sağlayan bataryalar olduğu da yapılan araştırmalarda çıkmış. Apple ise sadece tüketicinin yorumları değil, akıllı telefon pazarının da ekran boyutlarındaki büyüklüğü göz önünde bulundurarak bu hamleyi yapmayı istiyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.