iPhone 6 için seri üretim tarihi belli oldu

iPhone 6 için üretim tarihi çok yakın

Son zamanlarda tüm teknoloji dünyasının gözünü üzerine çevirdiği Apple’dan hala iPhone 6 hakkında net bir açıklama yok. Fakat sürekli olarak Apple markasının haberlerini yapan Tayvanlı Economic Daily News kaynağı Apple için bu sefer yine bir iddia ortaya attı. İddiaya göre Apple’ın 4.7-inç versiyon iPhone 6’sı Temmuz’un 3. haftası 5.5-inç’lik modeli ise Ağustos’un ikinci haftası seri üretime girmiş olacak.

Tabii, her zamanki gibi Economic Daily News bu raporlarını herhangi bir kaynağa dayandırmıyor, bu da tarihlerin ne kadar gerçekçi olabileceği konusunda teknoloji takip ederlerinin aklında bazı önemli sorulara yer veriyor. Diğer yandan iPhone 6’nın üretim safhasında çektiği sıkıntıların da artık büyük bir çoğunluğunun geri de kaldığını düşünüyoruz.

Diğer popüler bir dedikoduya göre ise 19 Temmuz da Apple iPhone modelini tanıtabilirdi, ayrıca diğer bir tanıtım tarihi ise 25 Temmuz olarak dedikodulara yansımıştı. Hem iOS 8’in hem de iPhone 6’nın her ne olursa olsun 2014 sonundan önce tanıtılması bekleniyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0