Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 6'da NFC Olabilir

iPhone 6’da NFC Olabilir

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Apple’ın merakla beklenen iPhone 6‘sında NFC özelliği olabilir. Bu özellikle beraber ödemeler artık çok kolaylaşacak.

Her gün Apple ile ilgili sızıntıları okumaya artık o kadar alıştık ki bu hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Bu seferki sızıntı çok konuşulacağa benziyor. Geçen günlerde kılıfları ve maketleri sızan iPhone 6’nın büyük ekranlı olacağı ortaya çıksa da henüz netlik kazanmayan teknik özellikleri hakkında bir bilgi bulunmuyordu. Bugün çıkan sızıntılar iPhone 6’nın teknik özelliklerini kısmen işaret eder cinsten.

Bildiğiniz gibi son dönemlerde çıkan Android’li cihazlarda bulunan NFC özelliği bulunurken, Apple’ın iPhone cihazlarında bu özellik bulunmuyordu. Apple, ödemeleri ve diğer cihazlar ile etkileşimi daha kolaylaştıran NFC özelliğini kullanmadığı için kullanıcılarından sürüsüyle eleştiri ve şikayet alıyordu.

Apple’ın, bu eleştirileri dikkate aldığı ve iPhone 6’da NFC teknolojisine yer vereceği yönünde söylentilerin gün yüzüne çıkması NFC destekli cihaz sahiplerini sevindirecek.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz