Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 6'nın 5.5 inçlik modeli 128 GB Depolama ile gelebilir

iPhone 6’nın 5.5 inçlik modeli 128 GB Depolama ile gelebilir

-

iPhone 6’nın özelliklerinden son haberler

Geçtiğimiz her gün mobil cihaz sektörünün devlerinden birisi olan Apple’ın son amiral gemisi olacak iPhone 6 ile ilgili yeni bilgiler ve özellikler de su üstüne çıkmaya başlıyor. Apple’ın iPhone 6 adı altında yayınlayacağı cihazın 4.7 inç ve 5.5 inçlik modellerinin olduğunu zaten biliyorduk.

Son meydana gelen bilgilere göre ise iPhone 6’nın 5.5 inçlik modeli 128 GB depolama alanı ile birlikte gelecek ayrıca kamera için de optik görüntü sabitleme teknolojisi yani OIS’in gelmesi bekleniyor. Şuana kadar iPhone serisine ait olan telefonların en yüksek depolayabilme hacmi 64 GB ile sınırlandırılmıştır. Eğer yeni cihaz ile birlikte 128 GB depolama alanı sunulursa Apple’ın bir geleneği daha bozulmuş olacak.

iPhone 6’nın diğer bir versiyonu olacak olan 4.7 inçlik versiyonunda ise optik görüntü sabitleme teknolojisi yani OIS kamerasında kulanılmayı düşünülmeyen bir detay olarak yerini koruyor. Özellikleri ve ekran boyutları arasında farklar olacak olan yeni iki iPhone 6’nın bu özellikler göz önünde bulundurulduğunda fiyatının ne olacağı ise şuan herkes için büyük bir merak konusu

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.