Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 6'nın ön paneli diğerleri ile karşılaştırıldı

iPhone 6’nın ön paneli diğerleri ile karşılaştırıldı

-

Microsoft Teams, en şık özelliklerinden birini Android uygulamasına getiriyor

Pandemi, çeşitli video konferans araçlarını ana akıma taşıyarak Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams'i ön...

iPhone 6’ya dair yeni görseller yayınlandı

Çinden gelen yeni bir sızıntı ile Apple’ın iPhone 6’sına ait olduğu iddia edilen görsellerin Apple’ın daha önceki iPhone modelleri ile birlikte karşılaştırılmasına ait görüntüler paylaşıldı. Karşılaştırmalara bakıp yorum yapmak gerekirse Apple’ın cihazlarını sürekli olarak küçük ve genellikle tek elle kullanılabilecek kadar büyüklükte görmüştük. Böyle sızıntıları görünce de insanın haliyle inanası gelmiyor.

Apple’ın yeni Phableti olacağı tahmin edilen cihazlara ait görsellere baktığımızda eski iPhone  cihazlar ile aralarında büyük bir fark olduğunu da görebilmek mümkün. Çin merkezli meydana gelen bu sızıntıların sahibine göre ise iPhone 6 tüm aksiliklere rağmen 15 Eylül tarihinde duyurulacak ve ardından da kısa bir süre sonra satışa çıkartılacak.

Birçok gelen sızıntı da bu yönde olduğu şeklinde dolayısıyla bizler de merak ediyoruz, acaba gerçekten iOS 8 ile birlikte iPhone 6’yı yakın bir zaman dilimi içerisinde görebilecek miyiz?

iphone6-1 iphone6-2 iphone6-3

-- Reklam --

Google Fotoğraflar manuel olarak nasıl senkronize edilir ve yedeklenir

Sonunda sağlam yeni bir Android telefona yükselttiniz, ancak yine de tüm resimlerinizi eski telefonunuzdan almanız gerektiğini fark ettiniz. Neyse...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz