iPhone 6’nın Siyahı ve beyazı karşılaştırıldı

iPhone 6’dan son görüntüler

Apple’ın piyasaya süreceği son modeli ve amiral gemisi olacak olan iPhone 6 hakkında meydana gelen sızıntılar devam ediyor. Bu sızıntılardan en sonuda bugün meydana geldi. İddiaya göre 4.7 inçlik iPhone 6’ya ait olduğu düşünülen iki telefonun ön paneli karşılaştırıldı. Siyah ve Beyaz modellerden birer ön panel fotoğrafları 9to5mac sitesinden başlayan sızıntı ile birlikte yayılmaya başladı.

Öyle düşünülüyor ki iPhone 6 modeli hakkında bu kadar çok sızıntı çıktığına göre artık Eylül ayı içerisinde Apple yeni telefonunu duyuracaktır. Eğer Eylül ayı içerisinde yeni bir telefon gelmeyecek olursa muhtemelen hem tüm dünya medyası hem de biz iPhone 6’dan yayılmaya devam eden sızıntıları meraklı teknoloji severler ile paylaşmaya devam ediyor olacağız.

Görüntülerden görüldüğü kadarı ile siyah ve beyaz iphone’un tasarımındaki tek fark yine her zamanki gibi renkleri olacak gibi görünüyor ayrıca kavisli tasarım konusunda da haklı çıkıldığını kısmen söyleyebilmek mümkün. Daha net sızıntılar mutlaka önümüzdeki günler içerisinde gelecektir.

2 1

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0