iPhone 6’ya dair yeni görseller sızdırıldı

Apple iPhone 6 kutusu ile birlikte görüntülendi

Apple’ın iPhone 6’sının tanıtılmasına günler kala artık cihazın final görüntüsünden kareler de internet dünyası üzerinde bolca gösterime girmeye başladı. Bunlardan bir yenisine de bugün sızıntılar eklendi. Sızıntıların içerisinde sadece telefonun kendisi yok ayrıca bir de iPhone 6’nın kutusu görselde görülüyor.  Geçtiğimiz günlerde de cihazın kullanım kılavuzunu görme fırsatına sahip olduğumuzu hatırlatalım.

Yeni yayılan iPhone 6 görselleri ile birlikte cihazın daha çok phablet gibi göründüğünü söyleyebilmek mümkün. Fakat artık teknoloji kullanıcılarının büyük bir kısmı daha geniş ekrana sahip cihazlara sahip olmak istiyorlar. Fotoğrafın kaynağına göre cihaz 4.7″ büyüklüğünde ve 960 X 1704 ekran çözünürlüğü sunacak. 2 GB Ram belleğine sahip olan cihaz çift çekirdek 2 GHz işlemci ile birlikte gelecek. İşlemci ise 64-bit Apple A8 yongası üzerine kurulu olacak.

8 MP’lik ana kamerası ile cihaz 1080p@60FPS video kaydı gerçekleştirebilecek. Cihazın tanıtılmasının ise 9 Eylül veya sonradan gelen iddialara göre 19 Eylül olmasını bekliyoruz.

iPhone 6 iPhone 6 iPhone 6 iPhone 6 iPhone 6 iPhone 6

 

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0