iPhone 7 ve 7 Plus’ın Ön Sipariş Tarihi Belli Oldu!

Evan Blass, yeni çıkacak olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında bir kaç açıklamada bulundu. Bu açıklamaların içinde ön sipariş tarihine de yer verdi. Ön sipariş tarihi resmi olarak açıklanan iPhone 7 ve 7 Plus hakkında detaylar haberimizde.

Daha önce söylenen tüm haberler asılsız çıktı diyebiliriz. Başta 12 Eylül tanıtım ve sipariş tarihi olarak belirtilmişti. Ancak daha sonra hemen 16 Eylül’e uzatıldı. Son olarak Twitter fenomeni, iPhone’ların 9 Eylül tarihinde ön sipariş ile satılacağını duyurdu. Bundan anlayacağımız 6-7 Eylül tarihinde lansman tarihi 9 Eylül‘de ön sipariş tarihi.

Bilmeyenler için söyleyelim. Blass, Android cihazların resmi tanıtımlarından daha önce detayları ve görüntüleri sızdıran biri olarak tanınır.  Blass kendini geliştirerek iPhone‘lar hakkında da bilgiler vermeye başladı. Ayrıca iPhone 7 cihazların kod isimlerini de söyledi. Sonora ve Dos Palos olacağı söylendi.

579991a20f254458cc471b80

Şunu da unutmadan söyleyeyim. iPhone 7’de gelişmiş kamera ve optik görüntü sabitleme özelliği bekleniliyor. iPhone 7 Plus için ise çift lensli kamera ve 3GB RAM ile geleceği bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0