iPhone 7 Çift SIM Kart Desteğiyle mi Geliyor?

iPhone 7’de kulaklık çıkışının olup olmayacağı tartışmaları devam ederken, yeni gelişmeler telefonun çift SIM desteği sunabileceğini gösteriyor.

iPhone 7, şüphe götürmez ki son ayların en çok merak edilen telefonu olarak gündemden düşmüyor. Daha öncesinde kulaklık çıkışına yer vermeyeceği söylenen iPhone 7, geçtiğimiz aylarda gelen çıkışa yer verileceği söylemleriyle tekrar kafaları karıştırmıştı. Şimdi gelen yeni sızıntıysa cihazın çift SIM kart desteğiyle piyasada olabileceğini gösteriyor.

Çift SIM, iPhone ekosisteminde bir ilk!

Aşağıdaki fotoğrafta görebileceğiniz gibi iPhone 7’nin çift SIM kart girişi olabilecek bir parça yer alıyor. Eğer bu fotoğraflar gerçekten kullanılan parçaları yansıtıyorsa, iPhone 7’de çok ciddi gelişmeler olacak demektir. İki farklı ekran panellerinin de görüldüğü fotoğrafta 256GB değerine kadar seçenekleri bulunan SanDisk bellek birimleri de dikkatimizi çekiyor.

iPhone 7 Çift SIM Kart Desteğiyle mi Geliyor? 2

Bunların henüz resmiyet kazanmamış bilgiler olduğunu ve haberimizdeki ihtimallerin tamamının gerçekleşebileceği gibi hiçbirinin olmama olasılığı olduğunu da unutmayalım. Apple’ın ürünleri hakkında tanıtıma dek kesin bir bilgiye erişmek neredeyse imkansız.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0