iPhone 7 Hızlı Şarj Özelliğiyle Geliyor!

Her geçen gün iPhone 7 hakkında bilgiler sızmaya devam ediyor. Şimdiye kadar fazla üzerinde durulmamış olan hızlı şarj özelliği hakkında iddialar ortaya atıldı.

Apple’ın Eylül ayında tanıtmayı planladığı yeni telefonu iPhone 7 hakkında herkes ufak ta olsa bir bilgi sahibi. Son dönemlerde iPhone 7’nin tasarım ve iç donanımı hakkında neredeyse bütün bilgiler ortaya çıktı. Bu bilgilere bir yenisi daha eklendi.

iPhone 7 hakkında çıkan haberler bu modelin hızlı şarj ile geleceği yönündeydi. Fakat buna kesin gözüyle bakılmıyor. Yani bu teknoloji iPhone 8 ile birlikte kullanıcılara sunulabilir.

Her geçen gün Apple’ın amiral gemisi olan iPhone telefonunun Eylül ayında tanıtımı yapılacağı iPhone 7 cihazının hakkında ufak ufak bilgiler sızıyor. Son sızan haberlere göre iPhone 7 şarj konusunda da yeniliklere gidiyor. Eylül ayında tanıtılması beklenilen iPhone 7 ile hızlı şarj teknolojisi geleceği sızan haberlerde yer aldı.

8a981beee8a116730178be937ab47cab1ff80b70

Macrumors’de paylaşılan görsellerde iPhone 6s ve iPhone 7’nin olduğu söylenilen logic board’lar kıyaslanmış. Şimdiye kadar çıkarılan iPhone modellerinde 1A/5W şarjlayıcı kullanılmaktaydı. Fakat yeni sızan haberlere göre iPhone 7 en az 5V2A şarjlayıcı kullanılacağını gösteriyor. Bu şarjlayıcı modelinin hızlı şarj teknolojisini desteklediği söylenenler arasında. Doğrusunu söylemek gerekirse bu söylentiler Macrumors sitesinde değil The Malignant adlı bir Twitter kullanıcısının iddialarına ait. Bu iddiaların Çin sınırları içerisinden geldiği söylenmekte. Haber’in doğru olması durumunda iPhone kullanıcıları iPhone 7 modeline daha sıcak bakacağı kesin.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0