iPhone 7 İçin Tepkiler Devam Ediyor!

iPhone 7 model cihazlar ile gelen yeni özellik kulaklık girişinin olmamasından dolayı Apple’a olan tepkiler git gide artıyor.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini kullanıcılarının beğenisine sunan Apple uzun zamandır gündemden düşmeyen konu olan kulaklık girişinin kaldırılması üzeri pek çok kullanıcının büyük eleştirisine maruz kaldı. Cihaz üzerinde yer alan özelliklerinde beraberinde kısıtlanmasının üstüne kulaklık girişininde olmaması kullanıcıları oldukça üzdü. Çoğu kullanıcının müzik dinlerken şarja takmış olduğu telefonlarını artık takamayacak olması oldukça sinirlendirmişken Apple bunun için ayrıca ek bir aparat satacak. Bu aparat ile hem şarj hem müzik dinlenebilecek.

Telefonların daha ince olması için böyle bir girişin kaldırılması gerekli görülürken Apple, hem kulaklık hem şarjın aynı anda olması için aparatda satarak gelirlerine gelir katacak. Bu şekilde ek gelir ve yeni model cihaz alacak kullanıcıların cebi oldukça fazla açılacak.

Bu nedenle yeni model cihazlara şuanlık ilgi pek gösterilmezken, Apple’ın yeni modeller ve ek ücretlerle beraber ne kadar satış rakamını elde edecek merakla bekliyoruz.

Uzmanlar Da Uyardı!

Şuan için iPhone 7 ile beraber daha önceki modeller kıyaslandığın arada pek bir farkın olmadığını uzmanlar açıklarken, iPhone 6 model cihazlarının daha pratik kullanım sunduğu belirtildi. iPhone 7 model cihaz alacak kullanıcılar varsa eğer kesinlikle acele etmesinler. Beklemelerinde fayda olduğunu belirtelim.

iPhone 7‘yi uzmanlar Aralık ayına kadar alınmaması gerektiğini söylüyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0