iPhone 7 Plus Çift Kameralı Geliyor!

Apple’ın tanıtacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus cihazlarının tanıtımına çok kısa bir süre kaldı. Tanıtıma yaklaştıkça model hakkında bilgiler daha da artıyor. iPhone 7 Plus modelinde bulunması düşünülen çift kamera söylentilerini doğrulayan yeni bir fotoğraf internete sızdı.

Apple yeni iPhone modelini Eylül ayının başlarında tanıtılmasına kesin gözüyle bakabiliriz. Yeni model hakkında birçok bilgi ve detay daha tanıtılmadan ortaya çıktı. Bunların arasından en çok merak edileni ise yeni modelin çift kameraya sahip olup olmayacağı.

Gün içerisinde paylaştığımız siyah renkli iPhone 7 sızıntılarının üzerinden birkaç saat geçmeden iPhone 7 Plus modeliyle ilgili haberler elimize geçti.

İlk çıkan haberlere göre çift kamera iPhone 7 Pro adıyla karşımıza geleceğiydi fakat Apple yeni bir telefon modeli çıkarmak yerine Plus modeline çift kamerayı ekleyecek gibi görünüyor. iPhone 7 tek kameralı İphone 7 Plus ise çift kameralı olarak alıcıya sunulacak. Telefonun Uzay Grisi, Gümüş, Altın Sarısı ve Rose Gold renk seçenekleriyle gelecek. Aşağıdaki fotoğrafta Rose Gold seçeneğini görüyorsunuz.

d6567c2850272e118ae27df565aced856c43e219

Phone Arena sitesinde paylaşılan fotoğraflarda iPhone 7 Plus modelinin daha önce sızdırılan fotoğrafların doğruluğunu kanıtlıyor. Fotoğraftaki Rose Gold renkli cihazda çift kamera net bir şekilde görünüyor. Tek sızıntı iPhone 7 Plus modelinin çift kamerayla geleceği yönünde değil, bir diğer bilgi ise yeni modelin 3 GB RAM ile kullanıcılara sunulacağı yönünde. Apple Eylül ayındaki tanıtımda bizlere bir sürpriz yapacak mı?

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0