Ana SayfaTeknoloji HaberleriiPhone 7'de 3 Farklı Model ve 3 GB RAM !

iPhone 7’de 3 Farklı Model ve 3 GB RAM !

-

Üç farklı boyutta iPhone 7 modeli önümüzdeki yıl karşımıza çıkabilir, bunların en büyüğü olacak olan iPhone 7 Plus modelinde ise 3 GB RAM olacağı konuşuluyor.

Apple’ın yeni çıkaracağı ürünler hakkında yaptığı tahminler ile gündemde kendine yer bulan Ming-Chi Kuo adındaki analist, şimdi de yeni iPhone modelleri hakkında bir takım iddialarda bulundu. Apple’ın önümüzdeki sene 3 farklı boyutta iPhone çıkaracağını öne süren Ming-Chi, iki adet 4 inç ve 4.7 inç boyutlarında iPhone 7 ve 5.5 inç boyutunda iPhone 7 Plus’ın 2016 yılında karşımızda olacağını iddia etti.

iPhone 7 Plus’ta 3 GB RAM !

Ünlü analist bunların dışında yeni iPhone’ların küçük ekranlı modellerinde bu sene olduğu gibi 2 GB RAM’e yer verileceğini ancak iPhone 7 Plus’ın 3 GB RAM’e sahip olacağını dile getirdi. Bu üç farklı modelinde Apple A10 işlemci bulunacağını ve en küçük yani 4 inçlik modelde 3D Touch teknolojisinin yer almacağını da sözlerine ekledi.

Apple’ın son dönemde izlediği yolu ve kullanıcıların da büyük ekranlı telefonlara yöneldiğini düşünürsek 4 inç boyutunda bir ekrana sahip iPhone modelinin bir iddiadan fazlası olamayacağını tahmin ediyoruz. Zaman geçtikçe Ming-Chi Kuo’nun tahminlerinin doğru çıkıp çıkmayacağını göreceğiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here