iPhone 7’de 3 Farklı Model ve 3 GB RAM !

Üç farklı boyutta iPhone 7 modeli önümüzdeki yıl karşımıza çıkabilir, bunların en büyüğü olacak olan iPhone 7 Plus modelinde ise 3 GB RAM olacağı konuşuluyor.

Apple’ın yeni çıkaracağı ürünler hakkında yaptığı tahminler ile gündemde kendine yer bulan Ming-Chi Kuo adındaki analist, şimdi de yeni iPhone modelleri hakkında bir takım iddialarda bulundu. Apple’ın önümüzdeki sene 3 farklı boyutta iPhone çıkaracağını öne süren Ming-Chi, iki adet 4 inç ve 4.7 inç boyutlarında iPhone 7 ve 5.5 inç boyutunda iPhone 7 Plus’ın 2016 yılında karşımızda olacağını iddia etti.

iPhone 7 Plus’ta 3 GB RAM !

Ünlü analist bunların dışında yeni iPhone’ların küçük ekranlı modellerinde bu sene olduğu gibi 2 GB RAM’e yer verileceğini ancak iPhone 7 Plus’ın 3 GB RAM’e sahip olacağını dile getirdi. Bu üç farklı modelinde Apple A10 işlemci bulunacağını ve en küçük yani 4 inçlik modelde 3D Touch teknolojisinin yer almacağını da sözlerine ekledi.

Apple’ın son dönemde izlediği yolu ve kullanıcıların da büyük ekranlı telefonlara yöneldiğini düşünürsek 4 inç boyutunda bir ekrana sahip iPhone modelinin bir iddiadan fazlası olamayacağını tahmin ediyoruz. Zaman geçtikçe Ming-Chi Kuo’nun tahminlerinin doğru çıkıp çıkmayacağını göreceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0