iPhone’u Zekiler Kullanıyor

Son zamanlarda iyiden iyiye gelişen ve aynı zamanda da kendisini hissettiren teknoloji alanında yaşanan gelişmeler, her geçen gün artış göstermekte ve her geçen gün bu alanda bir çok ürün, teknoloji dünyasında gözlerini açmakta. Bu konuda ortaya çıkarılan her ürün insanlarla tanıştırılmaktadır. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir açıklamaya göre suni robot üretilmiş ve bu robot bünyesinde suni kan dolaşımına kadar bir insan bünyesinde var olan her şeyi kendisinde barındırmaktadır. Bunun gibi gelişmeler ise, bu günün teknolojisini gözler önüne sermektedir.

En Son Sırada BlackBerry Var

Teknoloji alanında yapılan gözlem ve gelişmeler bu kadarla sınırlı değil. Bu konuda üzerinde en çok yoğunlaşılan bir başka alan ise, akıllı cihazlardır. Her bir şeyin akıllı hale geldiği günümüzde akıllı cihazlar sayesinde her yerden sosyal medya ve gelişmeleri takip edebilmekle beraber, aynı zamanda da bu cihazlar insan hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu konuda küçük bir gözlem yapacak olursak, hemen her yaş grubundan bir insanın elinde akıllı cihazları görmek mümkündür. Geçtiğimiz günlerde bu alan bir araştırma şirketi olan Chitika tarafından yapılan bir araştırmaya göre Apple iPhone kullananlar, diğer marka ve model akıllı telefon kullanıcılarına göre daha zeki olduğu saptandı.
Blackberry_Q10_home_screen
Bu konuda yapılan açıklamaya göre deneklere yaptırılan bir testi, deneklerin bitirme süreleri farklı olduğu ve bu deneklerin akıllı cihazlar kullandığı açıklanmıştır. Bu konuda yapılan açıklamaya göre iPhone kullanan denekler testi en hızlı bitirmekle beraber, en yavaş ise BlackBerry kullanıcıları bitirmiştir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0