Islanan Telefon İçin Yapılması Gerekenler

Cep telefonunuz ıslanırsa ne yapmalısınız?

Her gün, her saat iyiden iyiye gelişen ve büyüyen teknoloji ile beraber insanlar artık çıkan ürünler karşısında şaşkınlığını korumayı öğrendi. Bualandaki en büyük yenilik de şüphesiz akıllı telefonlardır. Akıllı telefonlar insan hayatını kolaylaştırmakla beraber, aynı zamanda da pratikleştirmektedir. Dolayısıyla bu cihazlara sahip olmayan bir insan bulmak artık oldukça zor bir hyal almıştır. İnsanların bitmeyen teknoloji iştahı karşısında firmalar ara vermeksizin çalışmakta ve mesai saatlerini uzatmaktadırlar. Hal böyle olunca da teknoloji alanında yaşanılan gelişmeler de hızlanmaktadır.

Pirinç Bu Konuda Sizin En Büyük Yardımcınız

Bu konuda yapılan açıklamalara göre insanların teknoloji merakının bir meyvesi olarak firmaların ortaya çıkardığı ürünler bulunmaktadır. Teknoloji eskiden günümüze kadar bir hayli gelişme göstermiştir. Fakat tasarlanan ve geliştirilen teknoloji ürünleri bir takım sorunları da beraberinde getirmektedir. Bunun nedeni ise bu cihazların oldukça hassas olmasıdır. Bu konuda en büyük sorunlardan birisi de şüphesiz bu akıllı telefonların ıslanmasıdır. Telefonunuzun ıslanma olasılığı oldukça fazladır. Bu konuda uzmanlara göre ıslanan telefonlara veda etymelisiniz.
IMAG0445
Onların azraili de sudur. Fakat bu konuda yapılacak birkaç adımdan sonra telefonunuzu ayağa kaldırabilirsiniz. Bu konuda suya düşürülen bir telefon için yapmanız gereken ilk adım onu suyun içinden çıkarmak olacaktır. Sonrasında telefon kapanmışsa asla ama asla açmayın. Açıksa kapatın. Pil ve kartları çıkartın. Bununla beraber, pirincin içinde 24 saaty bekletin ve açmayı deneyin. Olmazsa güneşin altında 2 gün bekletin. Açılırsa kullanabilirsiniz. Açılmaz ise ona artık veda edebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0