İşte HTC’nin Grip’i!

Dünya Mobil Kongresi’nde yapılan tanıtımlar ile tüm markalar bir bir son modellerini tanıtırken, akıllı bileklik piyasasına giriş yapan HTC Grip adındaki yeni akıllı bilekliğini duyurdu.

Farklı özellikleri ve kullanıcı dostu tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken HTC’nin yeni akıllı bilekliği, kendi alanında liderliği zorlayacak gibi duruyor.

htc

Under Armour ile ortak bir çalışmaya giren HTC, Android ve iOS destekliyor. Daha çok spor odaklı olan ve kişilerin spor çalışmalarını daha düzenli hale getiren HTC Grip, ne kadar koşu yapıldığından kişilerin hızına kadar yapılan aktivitelerdeki her detayı kullanıcıya doğru bir şekilde sunmayı başarıyor. Bu sayede Grip kullanıcıları ne kadar kalori yaktığını, günlük koşulan mesafeleri istedikleri anda HTC Grip üzerinden öğrenebiliyor.

Sosyal ağlarla da entegreli olan HTC Grip, bu sayede verilerin sosyal ağlarda paylaşılmasına da imkan tanıyor. Özellikle çevresinde spor yapan pek çok kişi olanlar, bu sayede birbirleri ile bu anlamda mesajlaşabiliyor. Bluetooth özelliği bulunan ve bu sayede pek çok ekran üzerinde daha detaylı analiz yapılmasını sağlayan Grip, uzun batarya süresi ile de kullanıcı dostu. 2,5 güne kadar çıkabilen kullanım süresi, tüm özellikler açık olduğunda 5 saate kadar düşebiliyor.

HTC Grip

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0