İşte Tüm Detayları ile Apple Watch!

Uzun süredir dünya gündeminde konuşulan ve büyük bir merakla beklenen Apple Watch için resmi tanıtım dün gerçekleşti.

San Francisco’da yapılan özel bir tanıtım ile dünya genelinde online olarak da takip edilen AppleWatch etkinliğinde cihaz ile ilgili tüm detaylar sunuldu. Özellikle iWatch Gold Edition modelinin satışı konusunda yapılan spekülasyonların da son bulduğu tanıtımda, AppleWatch altın modelinin 10 Bin Dolar’dan satışa çıkacağı belirtildi.  Apple iWatch almak isteyen kişilerin en az 349 Dolar’ı gözden çıkarması gerekiyor.

apple watch

Yapılan tanıtımda, AppleWatch’ın pek çok özelliği tanıtılırken, Apple Watch otellerde kullanılan kartların yerine kullanılabilen, araba üzerinde kilit kontrol gibi denetimleri yapmaya sağlayan AppleWatch, bu bakımdan günlük yaşamdaki işleri çok kolay hale getirecek. Bunun yanında özel kiti ile uygulamaların geliştirilebilir olması nedeniyle Watch üzerinden yapılabilecekler sınırsız olması da ileri günlerde daha da farklı alanlarda AppleWatch’n kullanılmasını mümkün kılacak.

Apple Watch kişiselleştirilebilir özelliği sayesinde herkesin kendi zevkine göre Apple Watch modelini satın alması mümkün. Öyle ki farklı gövde ve değişik kayışlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Ve Apple Watch Satışa Çıkıyor!

ABD, Avustralya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Japonya ve İngiltere‘de 24 Nisan’da satışa çıkacağı belirtilen Watch’ın sipariş dönemi ise 10 Nisan olarak belirlendi.

apple watch

Peki siz bu akıllı saati almak istemez misiniz ? Türkiye’deki fiyatı yaklaşık 1.300 TL’den başlıyor ve 56.ooo TL civarı son buluyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0